Batteri 288000L520
Samtliga reservdelar i listan nedan överensstämmer med OEM-nummer 28800-0L520:
TOYOTA
Batteri OEM 28800-0L520 pris och alternativ
| OEM-varumärken | TOYOTA |
| Fordonstillverkare | TOYOTA |
| Varianter av OEM 288000L520 | 288000L520, 28800-0L520 |
1 produkter
Batteri ROCKET 288000L520 12V 80Ah 730A B3
Betygsätt produkten
EAN: 4260540670088
Artikelnummer: EFB080RHN
- Batterikapacitet [Ah]: 80
- Polställning 0
- Klack: B3
- Köldstartström EN [A]: 730
- Längd[mm]: 315
- Bredd[mm]: 175
- Höjd: 190
- Spänning [V]: 12
- Vikt [kg]: 21,2
- Poltyp: 1
- Objektnummer: EFB080RHN
- Tillverkare: ROCKET
- EAN nummer: 4260540670088
- Skick: Helt ny
- OEM-referensnummer: 288000L520
Visa OEM nummer
Du kanske också är intresserad av
BOSCH Lambdasond 0 258 006 537
4
Artikelnummer: 0 258 006 537
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
BOSCH Lambdasond 0 258 003 957
3
Artikelnummer: 0 258 003 957
DENSO Lambdasond DOX-0204
M18x1,5, M18x1.5, uppvärmt, Fingersond, Gänga förinfettad
Artikelnummer: DOX-0204
3
5
Bredband-lambdasond, 5
5
4
NTY Lambdasond ESL-CH-001
vänster fram, till höger fram, Fram, före katalysatorn, efter katalysatorn, Gänga förinfettad
Artikelnummer: ESL-CH-001
Diagnossond, 4
BOSCH Batteri 0 092 S5A 080
12V 70Ah 760A L3 AGM-batteri
Artikelnummer: 0 092 S5A 080
EXIDE Batteri EK720
12V 72Ah 760A L3 AGM-batteri
Artikelnummer: EK720
BOSCH Batteri 0 092 S5A 110
12V 80Ah 800A L4 AGM-batteri
Artikelnummer: 0 092 S5A 110
VARTA Batteri 930090080B912
12V 90Ah 800A L5 Blybatteri
Artikelnummer: 930090080B912