Bromsslang 52008779AB A.B.S., Frankberg
Samtliga reservdelar i listan nedan överensstämmer med OEM-nummer 52008779AB:
JEEP
Bromsslang OEM 52008779AB pris och alternativ
| OEM-varumärken | JEEP |
| Fordonstillverkare | JEEP |
| Varianter av OEM 52008779AB | 52008779AB |
2 produkter
Bromsslang A.B.S. 52008779AB 390 mm, INN 3/8 24
Betygsätt produkten
EAN: 8717109223507
Artikelnummer: SL 4827
- Längd[mm]: 390
- Gängmått 1: INN 3 / 8 24
- Gängmått 2: BANJO 9.6 mm
- Vikt [kg]: 0,21
- Motsvarande del för motsatt sida: SL 4828
- Objektnummer: SL 4827
- Tillverkare: A.B.S.
- EAN nummer: 8717109223507
- Skick: Helt ny
- OEM-referensnummer: 52008779AB
Visa OEM nummer
Bromsslang Frankberg 52008779AB framaxel vänster, 370 mm, med innergänga
Betygsätt produkten
EAN: 9331769327277
Artikelnummer: 5481FB0004843
- Position: framaxel vänster
- Längd[mm]: 370
- Gängtyp: med innergänga
- Objektnummer: 5481FB0004843
- Tillverkare: Frankberg
- EAN nummer: 9331769327277
- Skick: Helt ny
Visa OEM nummer
Du kanske också är intresserad av
TRW Bromsslang PHD1112
200 mm, M10x1
Artikelnummer: PHD1112
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
BREMBO Bromsslang T 85 129
542 mm, F10X1
Artikelnummer: T 85 129
QUICK BRAKE Bromsslang 96.003X
770 mm, M10x1, med yttergänga
Artikelnummer: 96.003X
A.B.S. Bromsslang SL 5746
1000 mm, BANJO 12.0 mm
Artikelnummer: SL 5746
BREMBO Bromsslang T 85 112
580 mm, F10X1
Artikelnummer: T 85 112
TRW Bromsslang PHD942
335, 233 mm, M10x1, med innergänga, med yttergänga
Artikelnummer: PHD942
366 mm, F10X1
TRW Bromsslang PHD566
530 mm, M10x1, med innergänga
Artikelnummer: PHD566
TRW Bromsslang PHD1111
200 mm, M10x1
Artikelnummer: PHD1111
MEYLE Bromsslang 100 611 0085/S
på bromsok, Bakaxel, 295 mm, M10x1
Artikelnummer: 100 611 0085/S
FEBI BILSTEIN Bromsslang 05742
Bakaxel höger, Bakaxel vänster, 285 mm
Artikelnummer: 05742
JP GROUP Bromsslang 1161500280
Bakaxel höger, 233 mm
Artikelnummer: 1161500280
ATE Bromsslang 24.5201-0220.3
220 mm, M12x1
QUICK BRAKE Bromsslang 22.002
290 mm, M10x1, med innergänga
245 mm, M10x1, med innergänga
A.B.S. Bromsslang SL 3279
328 mm, OUT M10x1.0