Startmotor 56041207AE AUTOELECTRO, MEAT & DORIA, PROTECH
Samtliga reservdelar i listan nedan överensstämmer med OEM-nummer 56041 207AE:
JEEP, CHRYSLER
Startmotor OEM 56041 207AE pris och alternativ
OEM-varumärken JEEP, CHRYSLER
Fordonstillverkare CHRYSLER, JEEP, FIAT / LANCIA
Varianter av OEM 56041207AE 56041207AE, 56041 207AE
Välj tillverkar
5 produkter
Startmotor WAI 56041207AE 12V, 1,2kW, Kuggar: 10
EAN: 0609843008428 Artikelnummer: 17866N
Betygsätt produkten
  • Nominell effekt [kW]: 1,2
  • Spänning [V]: 12
  • Tandantal: 10
  • Vikt [kg]: 3,04
  • Höjd [cm]: 13,59
  • Längd [cm]: 27
  • Bredd [cm]: 16,21
  • Objektnummer: 17866N
  • Tillverkare: WAI
  • EAN nummer: 0609843008428
  • Skick: Helt ny
  • OEM-referensnummer: 56041207AE
Visa OEM nummer
I lager (Produkter kvar: 1)
Pris inkl. 25% moms
exkl. leveranskostnader
SIDAT 56041 207AE Startmotor S12MH0870A2 Startmotor SIDAT 56041 207AE
Startmotor SIDAT 56041207AE 12V, 1,8kW, Kuggar: 10, B+ M8, Ø 65 mm
EAN: 8033208464857 Artikelnummer: S12MH0870A2
Betygsätt produkten
  • Nominell effekt [kW]: 1,8
  • Spänning [V]: 12
  • Tandantal: 10
  • Rotationsriktning: rotation medsols
  • Antal fästhål: 2
  • Flänsdiameter [mm]: 65
  • Klämma: B+ M8
  • Kvalitet: OE EQUIVALENT
  • Objektnummer: S12MH0870A2
  • Tillverkare: SIDAT
  • EAN nummer: 8033208464857
  • Skick: Helt ny
Visa OEM nummer
Slut i lager
Pris inkl. 25% moms
exkl. leveranskostnader
Startmotor MEAT & DORIA 56041207AE 12V, 1,6kW, Kuggar: 10, 30-50, Ø 65 mm
EAN: 2224420307994 Artikelnummer: 5035901
  • Nominell effekt [kW]: 1,6
  • Flänsdiameter [mm]: 65
  • Kontaktutförande-ID: 30-50
  • för OE-nummer: M1T84981
  • Objektnummer: 5035901
  • Tillverkare: MEAT & DORIA
Slut i lager
Pris inkl. 25% moms
Startmotor PROTECH 56041207AE 12V, 1,2kW, Kuggar: 10, M8
EAN: 226337156700321567003 Artikelnummer: IR8633
  • Nominell effekt [kW]: 1,2
  • Hålantal: 2
  • Klämma: M8
  • Antal varv, lindning: 1
  • Nettovikt [kg]: 3,4
  • Objektnummer: IR8633
  • Tillverkare: PROTECH
Pris inkl. 25% moms
AUTOELECTRO 56041207AE Startmotor AEY1560 Startmotor AUTOELECTRO 56041207AE
Startmotor AUTOELECTRO 56041207AE 12V, 1,4kW, Kuggar: 10
EAN: 5056348627701 Artikelnummer: AEY1560
  • Nominell effekt [kW]: 1,4
  • Antal fästhål: 2
  • Objektnummer: AEY1560
  • Tillverkare: AUTOELECTRO
Pris inkl. 25% moms