Kylfläkt C5701100 AKS DASIS, FRIGAIR, NRF
Samtliga reservdelar i listan nedan överensstämmer med OEM-nummer C5701100:
PEUGEOT
Kylfläkt OEM C5701100 pris och alternativ
| OEM-varumärken | PEUGEOT |
| Fordonstillverkare | CITROËN/PEUGEOT, PEUGEOT, PEUGEOT (DF-PSA) |
| Varianter av OEM C5701100 | C5701100 |
3 produkter
Kylfläkt NRF C5701100 D1: 323 mm, 12V, 250W, utan sarg
Betygsätt produkten
EAN: 8718042120724
Artikelnummer: 47496
- Nominell effekt [W]: 250
- Diameter 1 [mm]: 323
- Antal fläktblad: 7
- Spänning [V]: 12
- Värmning / Kylning: Enkelfläkt
- Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan sarg
- Antal stickkontakter: 2
- Rotationsriktning: rotation medsols
- Kontakthållarform: rektangulär
- Objektnummer: 47496
- Tillverkare: NRF
- EAN nummer: 8718042120724
- Skick: Helt ny
- OEM-referensnummer: C5701100
Visa OEM nummer
Kylfläkt AKS DASIS C5701100 Ø: 320 mm, 12V, 200W, utan sarg
Betygsätt produkten
EAN: 4044455012481
Artikelnummer: 168014N
- Nominell effekt [W]: 200
- Diameter: 320
- Antal fläktblad: 6
- Spänning [V]: 12
- Ny del
- Vikt [kg]: 3,5
- Förpackningslängd [cm]: 37
- Förpackningsbredd [cm]: 35
- Förpackningshöjd [cm]: 17,2
- Objektnummer: 168014N
- Tillverkare: AKS DASIS
- EAN nummer: 4044455012481
- Skick: Helt ny
- OEM-referensnummer: C5701100
Visa OEM nummer
Kylfläkt FRIGAIR C5701100 Ø: 320 mm, 12V
Artikelnummer: 0508.1001
- Diameter: 320
- Objektnummer: 0508.1001
- Tillverkare: FRIGAIR
- OEM-referensnummer: C5701100
Du kanske också är intresserad av
FEBI BILSTEIN Kylfläkt 06989
Ø: 280 mm, 60, 100W, elektrisk
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
VALEO Kylfläkt 696873
med hållare
NRF Kylfläkt 47026
D1: 412 mm, 12V, 300W, med kylarfläktssarg, med styrenhet
3RG Kylfläkt 80238
Ø: 260 mm
NRF Kylfläkt 47892
D1: 390 mm, 12V, 150W, med kylarfläktssarg
D1: 360 mm, 12V, 330/330W, med kylarfläktssarg, med styrenhet
MAHLE Kylfläkt CFF 137 000S
Ø: 421 mm, 12V, 390W, elektrisk, med kylarfläktssarg
Artikelnummer: CFF 137 000S
NISSENS Kylfläkt 85946
Ø: 475 mm, 12V, med kylarfläktssarg, utan motstånd, med motstånd, utan styranordning
VALEO Kylfläkt 696344
med hållare
THERMOTEC Kylfläkt D9MF002TT
Ø: 406 mm
Artikelnummer: D9MF002TT
MAHLE Kylfläkt CFF 166 000S
för fordon med draganordning, för fordon med/utan AC, Ø: 280 mm, 12V, 300W, elektrisk
Artikelnummer: CFF 166 000S
AKS DASIS Kylfläkt 058047N
Ø: 420 mm, 12V, 390W, med kylarfläktssarg, med styrenhet
Artikelnummer: 058047N
12V, med kylarfläktssarg
D1: 315 mm, 12V, 200W, med kylarfläktssarg
ABAKUS Kylfläkt 004-014-0014
Ø: 488 mm, 400W, med kylarfläktssarg, med elmotor
TYC Kylfläkt 838-0008
Ø: 420 mm, 270W, med kylarfläktssarg, med styrenhet