Kondensor, klimatanläggning EC0261480A AVA COOLING SYSTEMS, DIEDERICHS, MAHLE
Samtliga reservdelar i listan nedan överensstämmer med OEM-nummer EC02 61 480 A:
VOLVO, FORD, MAZDA
Kondensor, Klimatanläggning OEM EC02 61 480 A pris och alternativ
| OEM-varumärken | VOLVO, FORD, MAZDA |
| Fordonstillverkare | MAZDA, FORD, AUWÄRTER, VOLVO, BEHR_, OEMparts, EACLIMA |
| Varianter av OEM EC0261480A | EC0261480A, EC02 61 480 A, EC02-61-480A |
8 produkter
Kondensor, klimatanläggning DIEDERICHS EC0261480A utan avfuktare, Climate
Betygsätt produkten
EAN: 4052355504531
Artikelnummer: DCC1172
- tilläggsinformation: Climate
- Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: utan avfuktare
- Objektnummer: DCC1172
- Tillverkare: DIEDERICHS
- EAN nummer: 4052355504531
- Skick: Helt ny
- OEM-referensnummer: EC0261480A
Visa OEM nummer
Kondensor, klimatanläggning AVA COOLING SYSTEMS EC0261480A utan avfuktare, 11,6mm, 11,6mm, Aluminium, 700mm
Betygsätt produkten
EAN: 4045385157310
Artikelnummer: FD5347
- Inlopp-Ø [mm]: 11,6
- Utlopps-Ø [mm]: 11,6
- Material: Aluminium
- för fabrikat: Visteon
- Kvalitet: Premium
- Nätlängd [mm]: 700
- Nätbredd [mm]: 430
- Nätdjup [mm]: 22
- Objektnummer: FD5347
- Tillverkare: AVA COOLING SYSTEMS
- EAN nummer: 4045385157310
- Skick: Helt ny
Visa OEM nummer
Kondensor, klimatanläggning NRF EC0261480A
Artikelnummer: 35698
- Objektnummer: 35698
- Tillverkare: NRF
Kondensor, klimatanläggning VAN WEZEL EC0261480A utan avfuktare, Aluminium, 700mm
Artikelnummer: 18005347
- Kylflänsmaterial: Aluminium
- Nätlängd [mm]: 700
- Nätbredd [mm]: 430
- Nätdjup [mm]: 22
- Objektnummer: 18005347
- Tillverkare: VAN WEZEL
Kondensor, klimatanläggning SCHLIECKMANN EC0261480A utan avfuktare, 700 - 430 - 22
- Nätmått: 700 - 430 - 22
- Tillverkare: SCHLIECKMANN
Kondensor, klimatanläggning PRASCO EC0261480A 11mm, 11mm, Aluminium, 759mm
Artikelnummer: FDA5347
- Inlopp-Ø [mm]: 11
- Utlopps-Ø [mm]: 11
- Material: Aluminium
- för fabrikat: Visteon, wo Dryer, Alternativ
- Nätdjup [mm]: 16
- Nätbredd [mm]: 428
- Nätlängd [mm]: 759
- Objektnummer: FDA5347
- Tillverkare: PRASCO
Kondensor, klimatanläggning MAHLE EC0261480A med packbox, utan avfuktare, 705mm
Artikelnummer: AC 688 000S
- Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: med packbox, utan avfuktare
- Antal: 2
- Nätlängd [mm]: 705
- Nätbredd [mm]: 429
- Objektnummer: AC 688 000S
- Tillverkare: MAHLE
Kondensor, klimatanläggning PRASCO EC0261480A utan avfuktare, 11,6mm, 11,6mm, Aluminium, 700mm