Kylfläkt PGF100960 AUTOGAMMA, AVA COOLING SYSTEMS, FRIGAIR
Samtliga reservdelar i listan nedan överensstämmer med OEM-nummer PGF 100960:
VOLVO, MG, ROVER
Kylfläkt OEM PGF 100960 pris och alternativ
OEM-varumärken VOLVO, MG, ROVER
Fordonstillverkare MG, ROVER, VOLVO, EACLIMA, RPL QUALITY
Varianter av OEM PGF100960 PGF100960, PGF 100960
Välj bilmärke
Välj tillverkar
7 produkter
  • Diameter: 292
  • Antal fläktblad: 6
  • Spänning [V]: 12
  • Värmning / Kylning: Enkelfläkt
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: med kylarfläktssarg, utan motstånd
  • Antal stickkontakter: 2
  • Rotationsriktning: rotation medsols
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: utan styranordning
  • Kontakthållarform: rektangulär
  • Material: plast
  • Effekt [W]: 58
  • Objektnummer: 85267
  • Tillverkare: NISSENS
  • EAN nummer: 5707286243743
  • Skick: Helt ny
  • OEM-referensnummer: PGF100960
Visa OEM nummer
I lager (Produkter kvar: 1)
Pris inkl. 25% moms
exkl. leveranskostnader
Kylfläkt FRIGAIR PGF100960 Ø: 280 mm, 12V, 84W
EAN: 4058903017607 Artikelnummer: 0501.1381
Betygsätt produkten
  • Nominell effekt [W]: 84
  • Diameter: 280
  • Spänning [V]: 12
  • Objektnummer: 0501.1381
  • Tillverkare: FRIGAIR
  • EAN nummer: 4058903017607
  • Skick: Helt ny
Visa OEM nummer
Slut i lager
Pris inkl. 25% moms
exkl. leveranskostnader
Kylfläkt NRF PGF100960 D1: 295 mm, 12V, 100W, med kylarfläktssarg
EAN: 8718042121073 Artikelnummer: 47531
Betygsätt produkten
  • Nominell effekt [W]: 100
  • Diameter 1 [mm]: 295
  • Antal fläktblad: 7
  • Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: med kylarfläktssarg
  • Antal stickkontakter: 2
  • Rotationsriktning: rotation motsols
  • Tillverkare: NRF
Slut i lager
Pris inkl. 25% moms
Kylfläkt VEMO PGF100960 12V, Original VEMO Quality
EAN: 4046001517228 Artikelnummer: V49-01-0001
  • tilläggsinformation: Original VEMO Quality
  • Antal fläktblad: 7
  • Vikt [kg]: 2,07
  • Förpackningsbredd [cm]: 43,7
  • Förpackningshöjd [cm]: 16,8
  • Objektnummer: V49-01-0001
  • Tillverkare: VEMO
Pris inkl. 25% moms
Kylfläkt PRASCO PGF100960 D1: 292 mm, 12V, 85W
EAN: 4045385085934 Artikelnummer: AU7501
  • Nominell effekt [W]: 85
  • Diameter 1 [mm]: 292
  • Material: plast
  • Objektnummer: AU7501
  • Tillverkare: PRASCO
Pris inkl. 25% moms
Kylfläkt AUTOGAMMA PGF100960
EAN: 3662206165050 Artikelnummer: GA201589
  • Objektnummer: GA201589
  • Tillverkare: AUTOGAMMA
Pris inkl. 25% moms
  • Diameter: 292
  • Diameter 1 [mm]: 292
  • Antal fläktblad: 6
  • Effekt [W]: 58
  • Objektnummer: AU7501
  • Tillverkare: AVA COOLING SYSTEMS
Pris inkl. 25% moms