Stabilisatorstag 0K2FA34150A
Samtliga reservdelar i listan nedan överensstämmer med OEM-nummer 0K2FA 34 150A:
KIA
Stabilisatorstag OEM 0K2FA 34 150A pris och alternativ
| OEM-varumärken | KIA |
| Fordonstillverkare | KIA, PHILIPS |
| Varianter av OEM 0K2FA34150A | 0K2FA34150A, 0K2FA 34 150A |
1 produkter
Stabilisatorstag FAI AutoParts 0K2FA34150A 280mm, M10 x 1.25
Betygsätt produkten
EAN: 5027049492219
Artikelnummer: SS8695
- Stång / Stag: kopplingstång
- Längd[mm]: 280
- Gängmått: M10 x 1.25
- erforderligt antal: 1
- Objektnummer: SS8695
- Tillverkare: FAI AutoParts
- EAN nummer: 5027049492219
- Skick: Helt ny
- OEM-referensnummer: 0K2FA34150A
Visa OEM nummer
Du kanske också är intresserad av
SKF Stabilisatorstag VKDS 848002
70,5mm, M12 x 1,25, med syntetiskt fett
Artikelnummer: VKDS 848002
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
SKF Stabilisatorstag VKDS 848000
60mm, M10 x 1,25, med syntetiskt fett
Artikelnummer: VKDS 848000
A.B.S. Stabilisatorstag 260527
60mm, MM10X1.25 RHT
Artikelnummer: 260527
360,5mm, M12 x 1,25, med syntetiskt fett
DELPHI Stabilisatorstag TC1762
60mm, M10x1.25, Stål
Artikelnummer: TC1762
DELPHI Stabilisatorstag TC2615
70mm, M10x1.25, Stål
Artikelnummer: TC2615
SIDEM Stabilisatorstag 83062
framaxel, 60mm, MM10X1,25R
Artikelnummer: 83062
SIDEM Stabilisatorstag 83068
framaxel, 71mm, MM12x1,25R
90mm, M10x1.25, Stål
JAPANPARTS Stabilisatorstag SI-709
Framaxel, båda sidor, 101mm, M12X1,25
Artikelnummer: SI-709
FEBI BILSTEIN Stabilisatorstag 28199
framaxel vänster, framaxel höger, 60mm, M10 x 1,25 , Basic Short Kit, Stål
LEMFÖRDER Stabilisatorstag 36387 01
framaxel vänster, framaxel höger, 60mm, M10x1,25
71mm, M10 x 1,25, med syntetiskt fett
FEBI BILSTEIN Stabilisatorstag 102401
framaxel vänster, framaxel höger, 63mm, M12 x 1,25 , Basic Short Kit, Stål
90mm, M10 x 1,25, med syntetiskt fett
ASHIKA Stabilisatorstag 106-07-709