Generator 1505063OF BOSCH, FRAM, KOLBENSCHMIDT
Samtliga reservdelar i listan nedan överensstämmer med OEM-nummer 15 05 063OF:
Generator, Bränslefilter OEM 15 05 063OF pris och alternativ
| OEM-varumärken | |
| Fordonstillverkare | MOTEURS BAUDOUIN.S.A, EICHER, eicher |
| Varianter av OEM 1505063OF | 1505063OF, 15 05 063OF, 15.050.63 OF |
4 produkter
Generator RIVOLV 1505063OF 12V, Ø 55 mm
Betygsätt produkten
EAN: 5901655798128
Artikelnummer: RIV600241
- Remskivor: med frilöpande remskiva
- Spänning [V]: 12
- Remskive-Ø [mm]: 55
- Antal splines: 6
- Rekomm. reparationsutökning: Aggregatrem / flerspårsrem
- Diameter: 93,8
- Filterutförande: Filterinsats
- Innerdiameter [mm]: 62,5
- Gängmått 1: M16x1.5-6H
- Objektnummer: RIV600241
- Tillverkare: RIVOLV
- EAN nummer: 5901655798128
- Skick: Helt ny
- OEM-referensnummer: 1505063OF
Visa OEM nummer
Bränslefilter BOSCH 1505063OF Skruvfilter
Betygsätt produkten
EAN: 3165141959444
Artikelnummer: 1 457 429 676
- Filterutförande: Skruvfilter
- Höjd: 176,1
- Diameter: 93
- Gänga utsläpp: M 16 x 1,5
- Objektnummer: 1 457 429 676
- Tillverkare: BOSCH
- EAN nummer: 3165141959444
- Skick: Helt ny
Visa OEM nummer
Bränslefilter FRAM 1505063OF Filterinsats
Artikelnummer: P5878
- Höjd: 145
- Diameter: 93,8
- Diameter 3 [mm]: 62
- Diameter4 [mm]: 72
- Gängmått 1: M16x1.5-6H
- Innerdiameter [mm]: 62,5
- Objektnummer: P5878
- Tillverkare: FRAM
Bränslefilter KOLBENSCHMIDT 1505063OF Skruvfilter
Artikelnummer: 50013351
- Filterutförande: Skruvfilter
- Höjd: 210
- Ytterdiameter 2 [mm]: 93
- Gängmått: M16 x 1,5
- Innerdiameter 2 [mm]: 62, 72
- Objektnummer: 50013351
- Tillverkare: KOLBENSCHMIDT
Du kanske också är intresserad av
BOSCH Generator 0 986 034 740
14V, 60A, exkl. vakumpump, Ø 66 mm
BOSCH Generator 0 986 042 740
14V, 100A, B+(M8), L(M5), exkl. vakumpump, Ø 54 mm
14V, 150A, B2+(M8), L, DFM, PL72, exkl. vakumpump, Ø 54,3 mm
UFI Bränslefilter 55.148.00
Filterinsats, 10mm
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
LUCAS Generator LRB00436
14V, 70A, M8 B+, M5 D+, 0230, Ø 55 mm
Artikelnummer: LRB00436
14V, 70A, B+(M8), D+(M5), exkl. vakumpump, Ø 57 mm
BV PSH Generator 695.002.035.050
12V, 35A, B+ (M8), Ø 75,0 mm
DENSO Generator DAN930
14V, 150A, Ø 54 mm
Artikelnummer: DAN930
DELPHI Bränslefilter HDF296
Filterinsats
Artikelnummer: HDF296
14V, 90A, exkl. vakumpump, Ø 54 mm
PURFLUX Bränslefilter FC561E
Filterinsats
Artikelnummer: FC561E
FILTRON Bränslefilter PS 822/2
Ledningsfilter, 6-8mm, 6-8, 9mm
Artikelnummer: PS 822/2
MANN-FILTER Bränslefilter WK 42/2
Ledningsfilter, 8mm, 8mm
Artikelnummer: WK 42/2
LUCAS Generator LRB00502
14V, 70A, M8 B+, L-DFM, 0129, Ø 54 mm
Artikelnummer: LRB00502
14V, 120A, exkl. vakumpump, Ø 56 mm
14V, 80A, exkl. vakumpump, Ø 63 mm