Generator 23100EA20A AS-PL, BV PSH, SANDO
Samtliga reservdelar i listan nedan överensstämmer med OEM-nummer 23100-EA20A:
NISSAN, INFINITI
Generator OEM 23100-EA20A pris och alternativ
| OEM-varumärken | NISSAN, INFINITI |
| Fordonstillverkare | NISSAN, INFINITI, MOBILETRON |
| Varianter av OEM 23100EA20A | 23100EA20A, 23100-EA20A |
4 produkter
Generator BV PSH 23100EA20A 12V, 130A, B+ (M8), Ø 60,0 mm
Betygsätt produkten
EAN: 8720264646456
Artikelnummer: 165.946.130.080
- Generator-laddström [A]: 130
- Spänning [V]: 12
- Remskive-Ø [mm]: 60,0
- Antal splines: 7
- Klämma: B+ (M8)
- Kvalitet: +Line Original
- Antal fästhål: 3
- Objektnummer: 165.946.130.080
- Tillverkare: BV PSH
- EAN nummer: 8720264646456
- Skick: Helt ny
- OEM-referensnummer: 23100EA20A
Visa OEM nummer
Generator AS-PL 23100EA20A 12V, 130A
Betygsätt produkten
EAN: 5902129242666
Artikelnummer: A2156S
- Generator-laddström [A]: 130
- Remskivor: med remskiva
- Spänning [V]: 12
- Kvalitet: STANDARD LINE
- Version: LR1130-703
- Ny komponent utan pant
- Objektnummer: A2156S
- Tillverkare: AS-PL
- EAN nummer: 5902129242666
- Skick: Helt ny
Visa OEM nummer
Generator WAI 23100EA20A 12V, 130A
Artikelnummer: 11165N
- Remskivor: med flerspårsremskiva
- Ribbantal: 7
- Vikt [kg]: 7,08
- Längd [cm]: 23,5
- Bredd [cm]: 18,49
- Höjd [cm]: 16,99
- Objektnummer: 11165N
- Tillverkare: WAI
Generator SANDO 23100EA20A 12V, 130A, Ø 60 mm
Artikelnummer: 2015B13.1
- Remskive-Ø [mm]: 60
- Ribbantal: 7
- Tillverkare: NISSAN
- Objektnummer: 2015B13.1
- Tillverkare: SANDO
Du kanske också är intresserad av
BOSCH Generator 0 986 034 740
14V, 60A, exkl. vakumpump, Ø 66 mm
Artikelnummer: 0 986 034 740
BOSCH Generator 0 986 042 740
14V, 100A, B+(M8), L(M5), exkl. vakumpump, Ø 54 mm
14V, 150A, B2+(M8), L, DFM, PL72, exkl. vakumpump, Ø 54,3 mm
LUCAS Generator LRB00436
14V, 70A, M8 B+, M5 D+, 0230, Ø 55 mm
Artikelnummer: LRB00436
14V, 70A, B+(M8), D+(M5), exkl. vakumpump, Ø 57 mm
BV PSH Generator 695.002.035.050
12V, 35A, B+ (M8), Ø 75,0 mm
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
DENSO Generator DAN930
14V, 150A, Ø 54 mm
Artikelnummer: DAN930
14V, 90A, exkl. vakumpump, Ø 54 mm
LUCAS Generator LRB00502
14V, 70A, M8 B+, L-DFM, 0129, Ø 54 mm
Artikelnummer: LRB00502
14V, 120A, exkl. vakumpump, Ø 56 mm
14V, 80A, exkl. vakumpump, Ø 63 mm
14V, 70A, D+(M5), B+(M8), exkl. vakumpump, Ø 63 mm
14V, 120A, B1+(M8),COM,DFM, PL114, exkl. vakumpump, Ø 56 mm
14V, 140A, B1+(M8),DFM,L, PL61, exkl. vakumpump, Ø 56,2 mm
14V, 100A, exkl. vakumpump, Ø 57 mm
14V, 200A, B1+(M8), L, DFM, PL103, exkl. vakumpump, Ø 50 mm