Styrväxel 41515587D CASCO, SANDO
Samtliga reservdelar i listan nedan överensstämmer med OEM-nummer 41515587D:
FORD
Styrväxel OEM 41515587D pris och alternativ
| OEM-varumärken | FORD |
| Fordonstillverkare | FORD |
| Varianter av OEM 41515587D | 41515587D |
4 produkter
Styrväxel SANDO 41515587D elektrisk, för vänster-/högerstyrd, FOMOCO, OES
Betygsätt produkten
EAN: 224592155562321555623
Artikelnummer: SSB72309.2
- Spänning [V]: 12
- för fabrikat: FOMOCO, OES
- Typ av drivning: elektrisk
- Vänster- / Högerstyrning: för vänster- / högerstyrd
- Tillverkare: FORD
- Objektnummer: SSB72309.2
- Tillverkare: SANDO
- EAN nummer: 224592155562321555623
- Skick: Återtillverkad
- OEM-referensnummer: 41515587D
Visa OEM nummer
Styrväxel CASCO 41515587D elektrisk, FOMOCO, OES
Betygsätt produkten
EAN: 8058642323577
Artikelnummer: CSB72309GS
- Spänning [V]: 12
- för fabrikat: FOMOCO, OES
- Typ av drivning: elektrisk
- Tillverkare: FORD
- Objektnummer: CSB72309GS
- Tillverkare: CASCO
- EAN nummer: 8058642323577
- Skick: Helt ny
Visa OEM nummer
Styrväxel CASCO 41515587D elektrisk, för vänster-/högerstyrd, FOMOCO, OES
Artikelnummer: CSB72309RS
- Objektnummer: CSB72309RS
- Tillverkare: CASCO
- Skick: Återtillverkad
Styrväxel SANDO 41515587D elektrisk, FOMOCO, OES
Artikelnummer: SSB72309.1
- Objektnummer: SSB72309.1
- Tillverkare: SANDO
- Skick: Helt ny
Du kanske också är intresserad av
RIDEX Styrväxel 286S0240
elektrisk, fordon med el. servostyrning, för vänsterstyrd
Artikelnummer: 286S0240
Pris per styck |
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
DRI Styrväxel 712520040
hydraulisk, för vänsterstyrd, utan vinkelled, tandad, M14x1,5, 558 mm
Artikelnummer: 712520040
DRI Styrväxel 714520698
mekanisk, för vänsterstyrd, 15,8mm Pinion, tandad, 1179 mm
Artikelnummer: 714520698
exkl. tilläggsavgift för skrymmande föremål
SASIC Styrväxel 0004424
mekanisk, för fordon utan servostyrning, med inre styrled, med kulleder
KAMOKA Styrväxel 9120044
mekanisk, för vänsterstyrd, ZF, tandad, M14x1, 1169 mm
hydraulisk, för vänsterstyrd, fyrkant, 1070 mm
MAPCO Styrväxel 29904
hydraulisk, för fordon utan Servotronic-styrning, för vänsterstyrd, med filter, SMI, otandad, 1110 mm
LIZARTE Styrväxel 06.80.5000
elektrisk, för vänsterstyrd, ZF GEN III, 1265 mm
LAUBER Styrväxel 66.0811
hydraulisk, för vänsterstyrd, TRW, M14x1,5, 1170 mm, wielorowek
LAUBER Styrväxel 66.2772
hydraulisk, för vänsterstyrd, TRW, M16x1,5, 1285 mm, trojkatny
FAST Styrväxel FT19071
mekanisk, för fordon utan servostyrning, för vänster-/högerstyrd, 105 mm
Artikelnummer: FT19071
mekanisk, för vänsterstyrd, fyrkant, 1220 mm
ERA Benelux Styrväxel SR2309
mekanisk, för vänsterstyrd
Artikelnummer: SR2309
ELSTOCK Styrväxel 11-1362
NTY Styrväxel SPK-TY-000
hydraulisk, för vänsterstyrd, med kulleder
Artikelnummer: SPK-TY-000
hydraulisk, för fordon utan Servotronic-styrning, för vänsterstyrd, fyrkant, M16x1,5, 1092 mm