ABS-givare 4E5927807 BOSCH, HELLA, TEXTAR
Samtliga reservdelar i listan nedan överensstämmer med OEM-nummer 4E5 927 807:
VW, AUDI
Abs-Givare OEM 4E5 927 807 pris och alternativ
| OEM-varumärken | VW, AUDI |
| Fordonstillverkare | AUDI, VW, VAG |
| Varianter av OEM 4E5927807 | 4E5927807, 4E5 927 807 |
4 produkter
ABS-givare HELLA 4E5927807 med klämmor, hallprincip, 2-polig, 390mm
Betygsätt produkten
EAN: 4082300958010
Artikelnummer: 6PU 358 216-491
- Kabellängd [mm]: 390
- Sensortyp: hallprincip
- Antal stickkontakter: 2
- Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: med klämmor
- Montering / demontering måste utföras av specialistpersonal!
- Objektnummer: 6PU 358 216-491
- Tillverkare: HELLA
- EAN nummer: 4082300958010
- Skick: Helt ny
- OEM-referensnummer: 4E5927807
Visa OEM nummer
ABS-givare TRW 4E5927807 aktiv sensor, 418mm
Betygsätt produkten
EAN: 3322938450403
Artikelnummer: GBS2696
- Längd[mm]: 418
- Sensortyp: aktiv sensor
- Objektnummer: GBS2696
- Tillverkare: TRW
- EAN nummer: 3322938450403
- Skick: Helt ny
Visa OEM nummer
ABS-givare BOSCH 4E5927807 med kabel, hallprincip, 374mm
Artikelnummer: 0 265 007 730
- Sensortyp: hallprincip
- Kompletteringsartikel / tilläggsinfo 2: med kabel
- Längd över allt [mm]: 374
- Temperaturområde från [°C]: -40
- Temperaturförhållande till [°C]: 150
- Objektnummer: 0 265 007 730
- Tillverkare: BOSCH
ABS-givare TEXTAR 4E5927807 aktiv sensor, 418mm
Artikelnummer: 45033600
- Längd[mm]: 418
- Sensortyp: aktiv sensor
- Vikt [kg]: 0,027
- Teknisk infomation nummer: 45000 0336 0 1
- Förpackningslängd [cm]: 13
- Förpackningsbredd [cm]: 13
- Förpackningshöjd [cm]: 3,8
- Objektnummer: 45033600
- Tillverkare: TEXTAR
Du kanske också är intresserad av
BOSCH ABS-givare 0 265 007 896
med kabel, hallprincip, 609mm
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
ABE ABS-givare CCZ1383ABE
Framaxel, båda sidor
Artikelnummer: CCZ1383ABE
BOSCH ABS-givare 0 265 007 790
med kabel, hallprincip, 875mm
A.B.S. ABS-givare 32075
aktiv sensor, 780mm, 890mm, 36mm, svart
A.B.S. ABS-givare 32055
aktiv sensor, 700mm, 800mm, 38mm, svart
aktiv sensor, 66mm, 32mm, svart
aktiv sensor, 830mm, 930mm, 22mm, grå
FAST ABS-givare FT80862
Bakaxel, med påbyggnads-/fästmaterial, med syntetiskt fett, 2-polig, 2070mm, 2120mm, 24V
Artikelnummer: FT80862
TRISCAN ABS-givare 8180 10225
2-polig, 835mm, 35,6mm
DELPHI ABS-givare SS20241
aktiv sensor, 2-polig, 769mm
Artikelnummer: SS20241
FEBI BILSTEIN ABS-givare 104220
framaxel vänster, framaxel höger, 1014mm
SWAG ABS-givare 33 11 0560
Bakaxel vänster, Bakaxel höger, 785mm
FEBI BILSTEIN ABS-givare 107283
framaxel vänster, framaxel höger, 825mm
FAST ABS-givare FT80596
framaxel vänster, framaxel höger, 803mm
Artikelnummer: FT80596
aktiv sensor, 835mm, 935mm, 42mm, svart