Styrväxel 56500A4050 DRI, ELSTOCK, FEBEST
Samtliga reservdelar i listan nedan överensstämmer med OEM-nummer 56500-A4050:
KIA, HYUNDAI
Styrväxel, Bussning, Styraxel OEM 56500-A4050 pris och alternativ
| OEM-varumärken | KIA, HYUNDAI |
| Fordonstillverkare | KIA, HYUNDAI |
| Varianter av OEM 56500A4050 | 56500A4050, 56500-A4050, 56500A 4050 |
4 produkter
Styrväxel DRI 56500A4050 mekanisk, för vänsterstyrd, tandad, 1050 mm
Betygsätt produkten
EAN: 221080317906855179068
Artikelnummer: 714521921
- Typ av drivning: mekanisk
- Styrväxeltyp: Kuggstångs-styrväxel
- för styväxelfabrikat: MANDO
- Längd[mm]: 1050
- Vänster- / Högerstyrning: för vänsterstyrd
- Anslutningsutförande ingående axel: tandad
- Antal rattvarv: 2,6
- Nettovikt [kg]: 5,5
- Objektnummer: 714521921
- Tillverkare: DRI
- EAN nummer: 221080317906855179068
- Skick: Återtillverkad
- OEM-referensnummer: 56500A4050
Visa OEM nummer
Styrväxel ELSTOCK 56500A4050 mekanisk, för vänsterstyrd, tandad, 1050 mm
Betygsätt produkten
EAN: 5704651615280
Artikelnummer: 14-1921
- Typ av drivning: mekanisk
- för styväxelfabrikat: MANDO
- Längd[mm]: 1050
- Antal rattvarv: 2,6
- Nettovikt [kg]: 5,5
- Objektnummer: 14-1921
- Tillverkare: ELSTOCK
- EAN nummer: 5704651615280
- Skick: Återtillverkad
Visa OEM nummer
Bussning, styraxel FEBEST 56500A4050
Artikelnummer: HYT-SG07
- Förpackningslängd [cm]: 3,6
- Förpackningsbredd [cm]: 3,6
- Förpackningshöjd [cm]: 2,2
- Vikt [kg]: 0,008
- Objektnummer: HYT-SG07
- Tillverkare: FEBEST
- Skick: Helt ny
Styrväxel SPIDAN 56500A4050 mekanisk, för vänsterstyrd, med styrstag, tandad, 1050 mm
- Längd över allt [mm]: 1050
- Styrning: med styrstag
- Höjd ingående axel [mm]§: 151
- OBS! Serviceinformation
- Utbytesdel
- Tillverkare: SPIDAN
Du kanske också är intresserad av
DRI Styrväxel 714520698
mekanisk, för vänsterstyrd, 15,8mm Pinion, tandad, 1179 mm
exkl. tilläggsavgift för skrymmande föremål
ERA Benelux Styrväxel SR20023
hydraulisk, för vänsterstyrd
Artikelnummer: SR20023
ERA Benelux Styrväxel SR20032
elektrisk, för vänsterstyrd
Artikelnummer: SR20032
ELSTOCK Styrväxel 11-1404
hydraulisk, för vänsterstyrd, 1210 mm
ELSTOCK Styrväxel 14-0698
NTY Styrväxel SPK-SB-000
hydraulisk, för vänsterstyrd, med kulleder
Artikelnummer: SPK-SB-000
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
DRI Styrväxel 711521404