Kylvätskefilter 749F8A469AAA CLEAN FILTER, DONALDSON, FLEETGUARD
Samtliga reservdelar i listan nedan överensstämmer med OEM-nummer 749 F 8 A 469 AAA:
FORD, FIAT
Generator, Kylvätskefilter OEM 749 F 8 A 469 AAA pris och alternativ
OEM-varumärken FORD, FIAT
Fordonstillverkare FORD, FIAT, CASE IH, NEW HOLLAND
Varianter av OEM 749F8A469AAA 749F8A469AAA, 749 F 8 A 469 AAA
Välj bilmärke
Välj reservdel
Välj tillverkar
7 produkter
Kylvätskefilter HENGST FILTER 749F8A469AAA Ø: 93, 72 mm
EAN: 4030776076318 Artikelnummer: H13WF12
Betygsätt produkten
  • Diameter: 93, 72
  • Innerdiameter [mm]: 64, 63,5
  • Gängmått: 11 / 16-16
  • Höjd: 102
  • Objektnummer: H13WF12
  • Tillverkare: HENGST FILTER
  • EAN nummer: 4030776076318
  • Skick: Helt ny
  • OEM-referensnummer: 749F8A469AAA
Visa OEM nummer
I lager
Pris inkl. 25% moms
exkl. leveranskostnader
RIVOLV 749 F 8 A 469 AAA Generator Detta är standardbild RIV600183 Generator RIVOLV 749 F 8 A 469 AAA
Generator RIVOLV 749F8A469AAA 12V, 120A, Ø 58 mm
EAN: 5901655797558 Artikelnummer: RIV600183
Betygsätt produkten
  • Generator-laddström [A]: 120
  • Spänning [V]: 12
  • Remskive-Ø [mm]: 58
  • Antal splines: 5
  • Rekomm. reparationsutökning: Aggregatrem / flerspårsrem
  • Filterutförande: Skruvfilter
  • Objektnummer: RIV600183
  • Tillverkare: RIVOLV
  • EAN nummer: 5901655797558
  • Skick: Helt ny
Visa OEM nummer
Slut i lager
Pris inkl. 25% moms
exkl. leveranskostnader
Kylvätskefilter MISFAT 749F8A469AAA Ø: 94 mm
EAN: 224470117835741178357 Artikelnummer: O001
  • Filterutförande: Skruvfilter
  • Diameter: 94
  • Gängmått: 11 / 16"-16
  • Innerdiameter 2 [mm]: 62, 72
  • Höjd: 143
  • Objektnummer: O001
  • Tillverkare: MISFAT
Slut i lager
Pris inkl. 25% moms
Kylvätskefilter DONALDSON 749F8A469AAA Ø: 93 mm
EAN: 224868118232131182321 Artikelnummer: P554071
  • Innerdiameter 2 [mm]: 61, 71
  • Längd[mm]: 107
  • Diameter: 93
  • Gängmått: 11 / 16-16 UN
  • Objektnummer: P554071
  • Tillverkare: DONALDSON
Pris inkl. 25% moms
Kylvätskefilter CLEAN FILTER 749F8A469AAA
EAN: 2216310987751 Artikelnummer: DA 990
  • Diameter 1 [mm]: 96
  • Gängmått: 11 / 16-16 UN
  • Diameter 3 [mm]: 61,5
  • Diameter4 [mm]: 71,4
  • Höjd: 143
  • Objektnummer: DA 990
  • Tillverkare: CLEAN FILTER
Pris inkl. 25% moms
Kylvätskefilter FLEETGUARD 749F8A469AAA Ø: 93,12, 93,78 mm
EAN: 224581123166731231667 Artikelnummer: WF2051
  • Gängmått: 11 / 16-16 UN-2B
  • Höjd: 105,59
  • Diameter: 93,12, 93,78
  • Filterutförande: Finfilter
  • Objektnummer: WF2051
  • Tillverkare: FLEETGUARD
Pris inkl. 25% moms
Kylvätskefilter SogefiPro 749F8A469AAA Ø: 97 mm
EAN: 8012658258520 Artikelnummer: FT4859
  • Diameter: 97
  • Anslutningsgänga: 11 / 16"-16
  • Höjd: 137
  • Objektnummer: FT4859
  • Tillverkare: SogefiPro
Pris inkl. 25% moms