Gasfjäder till baklucka BBM56930A JP GROUP, VEMA
Samtliga reservdelar i listan nedan överensstämmer med OEM-nummer BBM-56930A:
MAZDA
Gasfjäder till baklucka OEM BBM-56930A pris och alternativ
| OEM-varumärken | MAZDA |
| Fordonstillverkare | MAZDA, HERTH+BUSS ELPARTS |
| Varianter av OEM BBM56930A | BBM56930A, BBM-56930A |
3 produkter
Gasfjäder till baklucka JP GROUP BBM56930A 395N, QH
Betygsätt produkten
EAN: 5710412318772
Artikelnummer: 3881200309
- tilläggsinformation: QH
- Fjäderkraft [N]: 395
- Längd över allt [mm]: 280
- Slaglängd [mm]: 90
- Objektnummer: 3881200309
- Tillverkare: JP GROUP
- EAN nummer: 5710412318772
- Skick: Helt ny
- OEM-referensnummer: BBM56930A
Visa OEM nummer
Gasfjäder till baklucka JP GROUP BBM56930A 395N, för fordon utan spoiler
Betygsätt produkten
EAN: 5710412553487
Artikelnummer: 3881200300
- Fjäderkraft [N]: 395
- Längd över allt [mm]: 280
- Fordonsutrustning: för fordon utan spoiler
- Slaglängd [mm]: 90
- Objektnummer: 3881200300
- Tillverkare: JP GROUP
- EAN nummer: 5710412553487
- Skick: Helt ny
Visa OEM nummer
Gasfjäder till baklucka VEMA BBM56930A 281 mm
- Längd[mm]: 281
- Vikt [g]: 172
- Radie [mm]: 85
- Tillverkare: VEMA
Du kanske också är intresserad av
STABILUS Gasfjäder till baklucka 163457
265,5 mm
Pris per styck |
Pris inkl. 25% moms, exkl. leveranskostnader
EINPARTS Gasfjäder till baklucka EP9896GS
550N, 305 mm
Artikelnummer: EP9896GS
Pris per styck |
STABILUS Gasfjäder till baklucka 0123EE
170N, 405 mm
Artikelnummer: 0123EE
ABAKUS Gasfjäder till baklucka 101-00-100
340N, 412 mm, Tvåsidig
STABILUS Gasfjäder till baklucka 012815
580N, 637 mm
560N, 590 mm
ABAKUS Gasfjäder till baklucka 101-00-080
130N, 305 mm, Tvåsidig
LESJÖFORS Gasfjäder till baklucka 8188313
vänster bak
1190N, 308 mm, för fordon utan automatisk öppning av baklucka
STABILUS Gasfjäder till baklucka 7953YK
360N, 501 mm
Artikelnummer: 7953YK
670N, 600 mm
525N, 500 mm, för fordon med automatisk öppning av baklucka
STABILUS Gasfjäder till baklucka 8321RT
310N, 569 mm
Artikelnummer: 8321RT
STABILUS Gasfjäder till baklucka 0421VG
510N, 641 mm
Artikelnummer: 0421VG
LESJÖFORS Gasfjäder till baklucka 8162055
vänster bak
1190N, 308 mm, med ytterfjäder